Każda kampania musi przejść przez trzy etapy, by efekt przewyższył oczekiwania.
Od pomysłu, przez strategię do działania by uzyskać perfekcję.

Branding

Naming
Logo oraz księgi znaku
Animacje 2D
Kreacje brand hero
Projektowanie i druk akcydensów

UI & UX

Responsywne strony internetowe [RWD]
Systemy zarządzania treścią [CMS]
E-commerce
Newslettery i kampanie mailingowe
Bieżąca obsługa i support

Kampanie SEO oraz SEM

Pozycjonowanie organiczne
Marketing szeptany
Kampanie Google [AdWords, Remarketing, etc.]
Pozycjonowanie wizerunkowe
Optymalizacja SEO

John Brando
to niezapomniane marki.

Marka - każdy z nas wie czym jest, ale jak dobrze zbudować brand wie niewielu. My wiemy i wiemy też po co: żeby wyróżnić produkt i firmę w kniei konkurencji oraz ubrać je w odpowiedni komunikat. Nazwa, znak, papeteria, ale również charakter oraz strategia marki to elementy konieczne do stawania w szranki z realiami dzisiejszego i jutrzejszego rynku. Przekażmy Twojemu klientowi, że jesteś jego wart.

Koncepcja marki to opracowanie wartości przekazywanych przez brand. Definiowanie tożsamości jest ważnym elementem każdego przedsięwzięcia i dobrym początkiem kreowania wizerunku firmy.

Naming czyli nazewnictwo oraz branding werbalny, jest najważniejszym elementem marki. Spaja ze sobą ideę brandu oraz nadaje mu charakteru.

Logo oraz identyfikacja to zwieńczenie powyższych: wyraźny i silny komunikat w postaci logo oraz utrwalający go system identyfikacji wizualnej.

John Brando
to intuicyjny internet.

Strony, które projektujemy to zaplanowane emocje. Dobry design z perfekcyjnym rozplanowaniem informacji jest najlepszym uzupełnieniem spójnej identyfikacji. Przekuwamy dobre pomysły na interfejs użytkownika oraz dzięki estetyce i funkcjonalności realizujemy cele, które nam postawisz. Ale to nie wszystko, co oferujemy. Mamy kilka asów w rękawie by Twoja marka dotarła w Internecie dokładnie do tych, do których ma dotrzeć.

Reponsywny web design to "must have" od kiedy w kieszeni nosimy smartfony. Jeśli Twoja strona nie dopasuje się do urządzenia, to użytkownik nie dopasuje się do Twojej oferty. Takie realia.

Search Engine Marketing jest zwieńczeniem wszelkich starań i wisienką na torcie Twojego brandu. Sprawimy, że klienci Cię znajdą i do Ciebie wrócą.